Hakkımızda

Değerli Dostlarımız

Kuruluş amacımız, sektörde aranan farklılığı ortaya koyabilmek, özellikle ''Kurumsal Turizm''alanında en dost, en saygılı ve en mutlu eden olabilmek. Bu amaç ve hedef ile yola çıkan firmamız, ne mutlu ki Türkiye'nin ve sektörlerinin önde gelen firmalarıyla uzun süredir iş ortaklığı yapmaktadır. Buradaki en önemli etken, firmalarımızın acentamıza olan güvenleridir.

İlkemiz, sizlere bizim hazırladığımız turları sunmak değil, sizlerin hayal ettiği tur ve hizmetleri, en kaliteli ve en ekonomik biçimde hazırlamaktır.

İspanyolca'da ''çok iyi'' anlamına gelen MUY BIEN firmamız Sloganımıza da ilham vermiş ve "Çok iyi başlangıçlara…" Sloganımız olarak ortaya çıkmıştır. Sloganımızın da bize yüklediği sorumluluğun bilincinde olarak işimizde çok iyi "Bağımlılık Yaratırız" olarak benimsedik. Dostluk, Saygı ve Sevgi prensiplerimizden ödün vermeksizin yolumuza devam etmekteyiz ve de edeceğiz.

İlk kez tanışıp çalıştığımız kişi ve kuruluşların, yeni seyahat veya organizasyonlarında da bizi tekrar tercih etmeleri, bu yolda ne kadar haklı olduğumuzu göstermekte ve yolumuza daha emin adımlarla devam etmemizi sağlamaktadır. Buvesile ile tüm müşterilerimize bize güvenmeye devam ettikleri için teşekkürederiz.